Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Yaz Sezonunda En Çok Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri 2019 Yaz Sezonunda En Çok Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri
Koskaca bir yazı arkada bıraktık. Yaz ayakkabıları 2019 yılında yeni modellerle modaya uyum sağlamayı başaranlar için gayet tatmin ediciydi. Yaz ayakkabı modası, yaz geçse... 2019 Yaz Sezonunda En Çok Tercih Edilen Ayakkabı Modelleri

Koskaca bir yazı arkada bıraktık. Yaz ayakkabıları 2019 yılında yeni modellerle modaya uyum sağlamayı başaranlar için gayet tatmin ediciydi. Yaz ayakkabı modası, yaz geçse de hala kendinden bahsettirmeye devam ediyor. Bu hususta bilinmesi gerekenler aşağıda kısaca belirtilmiştir.

2019 Yaz Erkek Ayakkabı Modası

2019 yazında erkekler için en çok rağbet gören ayakkabı modeli kalın taban ayakkabılar oldu. Kalın taban ayakkabıların boyu uzun göstermesinin yanı sıra güzel bir desen seçimiyle daha hoş bir görüntü sağlanabilir. Ayrıca kısa boğazlı spor ayakkabılar da bu sene en çok görülen ayakkabı modelleri arasındaydı.

Yaz ayakkabı modası

Yaz ayakkabı modası

2019 Yaz Kadın Ayakkabı Modası

Babetler

Hem klas hem de zamanı olmayan bir ayakkabı türü olan babetler, sağladıkları rahatlık ve feminen görünüşüyle birçok kadın için vazgeçilmezler arasındadır. Özellikle lace up modeli. İnce bantlı modeli kadın babet ayakkabılar bu senenin en favori parçaları arasında yer aldı.

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bu senenin gözde ayakkabı modeli ise sandalet ve yüksek topukluların birleşmiş hali vitrinlerde kendini göstermektedir. 2019’da özellikle kemerli tasarımların kendini gösterdiği platform topuklu ayakkabı modelleri, bu sene de kadınların ayaklarından eksik olmadı.

Yaz ayakkabıları 2019

Yaz ayakkabıları 2019

Yeni Ayakkabı Modası

2020 yaklaşırken yeni ayakkabı modası öğelerini elbette tüketiciler belirleyecektir. Ancak moda okur-yazar ve eleştirmenlerinin görüşü önümüzdeki yıl içerisinde de ayakkabı modasının pek değişmeyeceği yönünde. Ayrıca kadınlar için terlik modellerinin popülerleşeceğini öngörmektedirler. Renkli ve klasik duruşlarıyla terlikler bir sonraki yazın moda ayakkabı modelleri arasına girecek gibi durmakta.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir