Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Yaz Modası 2019 Yaz Modası
2019 YAZ MODASI daha çok renkli cıvıl, cıvıl enerjili kıyafet ve aksesuarların cicili bicili, şık görünüşlü, spor kıyafetler ile düğünlere iş yemeklerine katılabilmemizi hedefliyor.... 2019 Yaz Modası

2019 YAZ MODASI daha çok renkli cıvıl, cıvıl enerjili kıyafet ve aksesuarların cicili bicili, şık görünüşlü, spor kıyafetler ile düğünlere iş yemeklerine katılabilmemizi hedefliyor.

Kıyafet seçim önceliğinde en önemli etkenlerden birisi olan MODA 2017 da çok daha farklıdır. Plajların en trendleri, partilerin en şıkları bu yılda olacak. Bu yıl turuncu renkler ön planda olup uzun elbiseler de popülerliğini koruyacak. Mini tarzında da frapan elbiseler bu yazın trendlerinden olmuştur. Bunun yanında makyaj modasında fuşya ve şeftali tonları dikkat çekmektedir. Ayrıca 80’ li yılların modası olan Hawaii ve palmiye baskılı modeller ön plana çıkmıştır. Mesela mavilerin elektrik tonlarından çıkıp daha koyu kot renklerine içinde siyah olan mavi tonlarını çok fazla göreceğiz. Doğal yeşil tonları ise çok fazla ön plana çıkıyor. Mor ve leylak tonları da daha ağır hale gelip kırmızı zeminli mor detaylar da yine ön planda olacak. Kırmızı, kırmızı olarak kullanılmayıp daha çok turuncuya doğru gidecek. Turuncu mercan tonları ise çok fazla ön planda olacak. Pamuk helva, pembe ve şeker pembelerde yine göz önünde. Nötr renkler ise daha parlak tonlarıyla ortaya çıkıp yeni griler, ham renkler bej ve kum tonlarının yerini almaktadır. Beyaz ise bu yıl daha parıltılı, sedefli ve köpüklü kremlerde ortaya çıkıyor. Kumaşlarda iç içe geçmiş renkler, eskitilmiş yüzeyler, narin nazik desenli kumaşların yanı sıra keskin dokular ön plandadır.

2019 YAZ MODASI diğer yıllara nazaran daha canlı bir yapıya sahiplik gösterirken, bu yılda daha zır renkleri birbiriyle karıştırıp kullanabileceğimiz bir moda anlayışına ev sahipliği yapacaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir