Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Sonbahar – Kış Renk Trendi Alarmı 2019 Sonbahar – Kış Renk Trendi Alarmı
Yeni bir sezon, yeni bir trend alarmı ile sonbahar ve kış sezonlarını karşılamaya hazırlanıyoruz. Bu konuda elbette pusulamız olacak olan moda haftaları New York,... 2019 Sonbahar – Kış Renk Trendi Alarmı

Yeni bir sezon, yeni bir trend alarmı ile sonbahar ve kış sezonlarını karşılamaya hazırlanıyoruz. Bu konuda elbette pusulamız olacak olan moda haftaları New York, Londra, Paris ve Milano’da gösterime sunuldu. Sonbaharın hüzünlü renkleri sarı&camel, çekiciliğin olduğu kadar asaletin de rengi kırmızı&bordo dahilinde sezonun sürprizi ilkbaharı anımsatacaklardan mavi&yeşil 2019 sonbahar-kış trend alarmı arasında yerini aldı.

  1. Sarı&Camel

Sarı ve camel renkleri en çok hangi renk ile kombinlenir diye baktığımızda daha çok baharat renkleri dediğimiz hardal, krem, kahve , bordo ve haki karşımıza çıkmaktadır.

Bu renkler kombinleri sizi modaya uydururken, sarı ve camel renklerini siyah ve beyaz ile karıştırıp klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sarı veya camel ile kombinlediğiniz parçalarda aksesuar olarak gold , rose gold kullanmanız kıyafetlerinizden aksesuarlarınıza geçişte göz yormadan, stil bir görünüm kazanmanıza sağlayacaktır. Eğer ki baştan aşağı siyah giyinmeyi tercih ediyorsanız ve yine de stil bir görünüm elde etmekse amacınız, ayakkabı, çanta ve hatta fötr şapkalar tercihen camel&sarı rengi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  1. Kırmızı&Bordo

2019 Sonbahar- Kış Renk Trendleri alarmı sayılacak modanın ikinci renkleri kırmızı&bordo. podyumlarda bu sezon daha çok bu ikili birlikteli gözler önüne serildi. Daha önceleri genellikle pembe ile anılan kırmızı bu sezon pembe birlikteliğinden sıyrılmış olarak karşımıza çıkıyor.Elbette kırmızı sadece bordo ile kombinlemek gerekmiyor. Kırmızı daha çok özgüven temsili bir renk olduğu için yine bu özgüveni sarsmayacak renkler mesela nude, krem, beyaz ve tabi ki her ne kadar klasik bir birliktelik olsa da siyah ile çok rahat tercih edebiliriz. Sadece dikkat etmemiz gereken renkleri az da olsa eşit şekilde dağıtabilmek. Aksi takdirde göz yorup, rüküş bir dış görünüme sebep olacaktır. Kırmızı ve bordonun kendine yakıştırdığı aksesuar rengi ise elbette gold olacaktır. Burada rose gold tercih etmemeniz tavsiye edilir çünkü rose gold kırmızıya ağırlık katarak çok fazla sıcak renk karışımı gibi durmanıza sebep olacaktır.

  1. Mavi&Yeşil

Mavi deyince aklınızda beliren elbetteki kotlar olabilir. Her çeşit kot ürün bu sene yine sahnede. Kot ceketler, pantolonlar, çantalar… Mavi rengi ve kotları sezon hiti olarak yakalamışken bunu daha da güzel yapacak tasarımlardan biri olan vintage jeanler, yama ve pimlerle kaplı olan ceketler ile mavi&yeşili hatta sezonun tüm trend renklerini birleştirebiliriz.

Peki, mavi&yeşili nasıl kombinleyebiliriz? Tonları aynı olmadığı takdirde mavi&yeşil benzer renklerle kombinlenebilir. Bu sezon mavi en çok yeşil ile kombinlenirken sizler ister bu şekilde isterseniz de yeşil ile gri, hardal, krem, turkuaz, beyaz, siyah veya laciverti tercih edebilirsiniz.

2019 Sonbahar-Kış Trend Alarmının son renk birlikteliğinin de ne renk aksesuarlar ile kombinlendiğini düşündüğümüzde uygun renk seçimimiz; siyah, gümüş gri olabilir. Eğer kombininizin çok koyu olduğunu düşünüyorsanız araya minik pastel detaylar katabilirsiniz.

Tüm bu renkler içerisinde size en çok yakışan size en çok mutlu eden olacaktır. Sonrası işin bir kaç detayı.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir