Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Sonbahar Ayakkabı Modası 2019 Sonbahar Ayakkabı Modası
Yaz ayının sıcak günlerinin devam ettiği şu günlerde nasıl ayakkabı seçmelisiniz? Sonbaharda ayakkabı seçimi nasıl olur? Sonbahar ayakkabı modası nelerdir, en çarpıcı sonbahar ayakkabı... 2019 Sonbahar Ayakkabı Modası

Yaz ayının sıcak günlerinin devam ettiği şu günlerde nasıl ayakkabı seçmelisiniz? Sonbaharda ayakkabı seçimi nasıl olur? Sonbahar ayakkabı modası nelerdir, en çarpıcı sonbahar ayakkabı modelleri hangileridir? En ekonomik ayakkabı modellerini nasıl seçebilirsiniz? Ayakkabı seçerken nelere dikkat etmelisiniz? Kıyafete göre ayakkabı seçimi nasıl yapılmalı? En trend ayakkabı modelleri hangileri? Bu yazımızda bütün bu soruların cevaplarına değineceğiz.

Sonbahar Ayakkabı Modası Nelerdir?

Sonbahar geldi çattı, bu yıl da kombinlerin en önemli parçası ayakkabılar oldu. Peki, sonbahar ayakkabı modası nelerdir? Fiyonklu topuklu ayakkabı, desenli ayakkabılar, küt burunlu ayakkabılar ve metalik tonlar bu sonbahara damga vuracak cinsten. Bir an önce bu ayakkabılarınızı raflardan indirmeli veya temin etmeye çalışmalısınız. Ayrıca açılı ve silindirli ayakkabılar da özel gecelerde kombinlerinizi tamamlamada yardımınıza yetişebilir.

Sonbahar Ayakkabı Modelleri

2019 sonbahar ayakkabılarında leopar desenli ayakkabılar ve silindirik ayakkabılar ön plana çıkıyor. Soğuk havaların gelmesiyle beraber özel günler harici mini etekler ve şortlar rafa kalkıyor. Daha kalın ve daha sıkı giyineceğiniz için günlük kullanımda silindirik ayakkabı modelleri ön plana çıkıyor. Özel günlerde ise şık kıyafetlerinizin altına leopar veya zürafa desenli ayakkabı giyebilirsiniz.

Sonbahar Ayakkabı Modelleri

Sonbahar Ayakkabı Modelleri

Sonbaharda Ayakkabı Seçimi

Sonbaharda ayakkabı seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur; alacağınız ayakkabının rahatlığının yanı sıra sonbahar ayakkabı modasına uygun olmasıdır. Eğer bunlara dikkat eder ve iyi kombinlerseniz gittiğiniz her yerde çok şık ve dikkat çekici olabilirsiniz.

Sonbahar Ayakkabı Modası

Sonbahar Ayakkabı Modası

Ayrıca dikkat etmeniz gereken başka bir konu ise ekonomik krizin arttığı şu günlerde kaliteli markalardan ayakkabı alarak uzun yıllar kullanmak olmalıdır. Böylece hem ertesi yıllar için bütçenizi zorlamış olmazsınız hem de dolabınızı genişletmiş olursunuz. Dolayısıyla kombinleme seçenekleriniz de artmış olur.

Sonbahar ve kış mevsimleri birbirine benzer mevsimler olduğundan kışın da trendlerin benzer olması da kaçınılmaz olacaktır. Böylelikle kışa da hazırlanmış olacaksınız.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir