Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Son Moda Sandalet Modelleri 2019 Son Moda Sandalet Modelleri
Yaz ayları denilince kadınlar için ilk akla gelen ayakkabı modeli sandaletlerdir. Sandalet kullanımı giderek yaygınlaşmakta ve rahatlık duygusu ön plana çıkmaktadır. Uzun süre ayakta... 2019 Son Moda Sandalet Modelleri

Yaz ayları denilince kadınlar için ilk akla gelen ayakkabı modeli sandaletlerdir. Sandalet kullanımı giderek yaygınlaşmakta ve rahatlık duygusu ön plana çıkmaktadır. Uzun süre ayakta kalan kişiler için ayakkabının rahatlığı çok önemli olmaktadır. Bu nedenle yaz aylarında sandalet kullanımı her tarz kadın için gereklidir. Rahatlık ve şıklık aynı modelde birleşince kadınların vazgeçilmezi olarak görülmektedir.

-İpli sandaletler

Uzun zamandır kullanılan ve elbise ya da şortlarla güzel kombinler çıkarmaya yarayan ipli sandalet modelleri herkeste rahatlıkla görülebilmektedir. Son zamanlarda bu modellere hafif topukların eklenmesi de şık kadınlar için de sandalet kullanımı yaygınlaştırmaktadır. Şortlarınızın veya elbiselerinizin altına rahat bir tamamlayıcı arıyorsanız bu sandaletlere bir bakmalısınız.

-Topuklu sandaletler

Topuk kadınlar için yaz –kış fark etmeksizin önemli bir konudur. Ben topukludan vazgeçmem diyenlerdenseniz topuklu sandaletler size göre. Farklı tarzlara uygun modellerin olması herkesin zevkine hitap etmesini de kolaylaştırmaktadır. Birkaç tane topuklu sandalet edinirseniz günlük kombinlerinizi taçlandırabilirsiniz.

-Hasır Sandaletler

Sahil veya tatil kasabalarında en çok kullanılan modellerden birisi olan hasır sandaletler son zamanlarda el yapımı modellerle karşınızda. Yıkamaya uygun bir model arıyorsanız bu sandaletler sizin için. Hem çamaşır makinesinde yıkanılır olması hem de her türlü aşınmaya dayanıklı olması uzun zamanlı kullanmanızı mümkün kılacaktır.

-Deri sandaletler

Belirli bir yaşın üzerindeyseniz ve yeni modelleri çok beğenmiyorsanız eski model olan ve her zaman geçerliliğini koruyan deri sandaletleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Deri sandaletler her yaş grubuna hitap etmekte ve özelliğini hiç yitirmemektedir.

-Spor sandaletler

Spor ayakkabıdan da vazgeçemem diyenlerdenseniz spor ayakkabı görünümünde fakat sandalet gibi giyilen ayağı yormayan modellere bakabilirsiniz. Bu modellerden edinmek şort-etek kombinlerinizi rahatlıkla yapmayı sağlayacaktır.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir