Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Plaj Modası 2019 Plaj Modası
Siz de bu sene yaz hiç gelmeyecek herhalde diyenlerdensiniz muhtemelen. Müjde! Uzun ve soğuk bir kış mevsiminin ardından sonunda yaza ve güneşli havalara merhaba... 2019 Plaj Modası

Siz de bu sene yaz hiç gelmeyecek herhalde diyenlerdensiniz muhtemelen. Müjde! Uzun ve soğuk bir kış mevsiminin ardından sonunda yaza ve güneşli havalara merhaba dedik. Peki bütün kış maruz kaldığımız o kasvetli havadan, sıcacık kumsallara koşarken ne tür mayo ve bikinileri tercih etmeliyiz? Sezonun trendlerini buyurun beraber inceleyelim.

  1. Yanları Kesik Mayo ve Bikiniler

Bu sene sıklıkla karşılaşacağımız modellerin başında yanları kesik olan mayo ve bikiniler geliyor. Oldukça seksi bir görünüm kazandırdığını söylemeden geçemeyiz. Özellikle de yüksek bel olanların.

  1. Çiçek Desenli Mayo ve Bikiniler

Bu yaz plajlarda başınızı ne yöne çevirseniz çiçek desenleri göreceksiniz. Çiçekli ve renkli modeller modası hiç geçmeyenlerden. Oldukça renkli, cıvıl cıvıl modelleri her mağazada bulmanız mümkün.

  1. Çapraz Askılı Mayo ve Bikiniler

Göğüs veya sırt bölgenizde incecik çapraz askılar hem omuzlarınızı daha geniş gösterecek hem de şık bir görüntü kazandıracaktır. Kesinlikle göz atmalısınız.

  1. Püsküllü Mayo ve Bikiniler

Püskülleri 3 dönemdir hayatımızdan çıkaramadık. Popülaritesini koruyarak bu yaz da plajlarda sıkça göreceğimiz bir model olacak anlaşılan. Happy hour party’lerde çılgınca dans ederken mükemmel göründüğünü de itiraf etmek gerekir.

  1. Tığ işi Mayo ve Bikiniler

Bohem tarzı benimsemiş kişilerin vazgeçilmezidir tığ işi mayo ve bikiniler. Çok havalı değil mi sizce de?

  1. Halter Tarzı Mayo ve Bikiniler

Atletik ve sportif kişiliği olanların alışveriş esnasında elleri ilk bu modellere gidecek bizce. Çünkü hem rahat hem de tarzınızı ortaya koyabileceğiniz bir model.

  1. Siyah Mayo ve Bikiniler

Her zaman en asil renktir siyah. Bu sene de tüm o çiçek desenli ve cıvıl cıvıl modellerin arasından eliniz siyaha gidebilir. Çünkü hiçbir deseni olmasa dahi siyah kendini gösteren bir renktir. Üstelik yaza istediği formda giremeyen hanımlar için de kurtarıcıdır.

  1. Beyaz Mayo ve Bikiniler

Siz de plajlarda bir melek gibi dolaşmak isteyenlerden misiniz? O halde seçiminizi beyazdan yana kullanın. Ayrıca bronzlaşmış teninizde beyaz rengin ne kadar muhteşem duracağını söylememize gerek yok herhalde.

Foto Galeri

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir