Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Örgü Şal Modelleri 2019 Örgü Şal Modelleri
Örgü şal modelleri son zamanlarda nostaljik ve klasik görünümüyle kadınların tercih sebebi haline gelmiş durumdadır. Git gide popülerleşen örgü şallar kadınların tarzına uyum sağlayabilme... 2019 Örgü Şal Modelleri

Örgü şal modelleri son zamanlarda nostaljik ve klasik görünümüyle kadınların tercih sebebi haline gelmiş durumdadır. Git gide popülerleşen örgü şallar kadınların tarzına uyum sağlayabilme kabiliyetiyle beraber aynı zamanda da şık tasarımlarıyla hoş bir görüntü vermektedir. Yazıda el yapımı örgü şal örnekleri verilmiştir.

Örgü şal modelleri

Örgü şal modelleri

Örgü şal 2019 modelleri listesi aşağıdadır.

Tığ İşi Çiçek Motifli Şal

El yapımı ve çiçek motifleriyle şahane şal modellerini çok beğeneceksiniz. Kullanacağınız rengarenk iplerle her mevsim ve her yaşa uygun olarak kullanabileceğiniz şallar kullanımınzı bekliyor. Örgü şal 2019 yılında gittikçe popülerleşmesi dolayısıyla her kesimden bol ilgi görmekte, bu yoğun ilgiye maruz kalan şal modellerinden en popülerleri ise çiçek motifli şallardır. Bu modelin hem yuvarlak hem de dikdörtgen tasarımları mevcuttur.

Zincir Şal Modeli

Eğer elinize tığ ve ipliği ilk kez almış olsanız bile, senelerin örgü ustasıymışsınız gibi hissedeceğiniz, yalnızca zincir ve sık iğneden oluşan çok şık bir şal modelidir. Bu şal modelimi dilerseniz boyunluk olarak, dilerseniz de şal olacak şekilde örebilirsiniz. Rengarenk örebilme olanağı olduğu gibi, düz renklerle de örebilme şansınız vardır.

Örgü şal 2019

Örgü şal 2019

Örgü Yıldız Şal Modeli

Sadece ve sadece zincir çekme işlemiyle yapılan bu şal modelini çok seveceksiniz. Örgü şal modellerine yıldız şal modeliyle devam etmekteyiz. Yalnızca zincir çekilerek yapılan bu şal modeli tığ ile yapılmaktadır. El işi kolay bir şal yapımı arayanlar için birebir fırsat. Genellikle şal ve fular atkı için kullanılan bu modelle tarzınıza ve zevkinize göre özgün modeller de ortaya çıkarılabilir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir