Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Okula Dönüş Modasının Etkileyici Parçalarından Pileli Etek 2019 Okula Dönüş Modasının Etkileyici Parçalarından Pileli Etek
Yeni sezon, okulların açılmasıyla birlikte pek çok markanın vitrinlerini, raflarını yenilemesini sağlayarak ‘’back to school’’ yani ‘’okula dönüş’’ etiketiyle modaya capcanlı bir ruh getirdi.... 2019 Okula Dönüş Modasının Etkileyici Parçalarından Pileli Etek

Yeni sezon, okulların açılmasıyla birlikte pek çok markanın vitrinlerini, raflarını yenilemesini sağlayarak ‘’back to school’’ yani ‘’okula dönüş’’ etiketiyle modaya capcanlı bir ruh getirdi. Gerek sezonun geç başlaması gerekse son ana kadar yaşadığımız tatil keyfimiz, moda camiasına çalışacak epey zaman kazandırdı ve ortaya etkileyici parçalar çıktı. Hemen hemen herkeslerde gördüğümüz renk renk, her tarza uyabilecek, yeni trend pileli etek…

  1. Pileli Palet Etekler

Özellikle 2019 yazında bileklere doğru uzayan, parıl parıl parlayan ve oldukça sık gördüğümüz pileli etekler, okula dönüş modasında karşımıza tekrardan çıkıyor. Örneğin; siyah kalın lastik kemerli belden oturtmalı, bileklere uzanan ve en güzel altın yansımalarıyla göz alan palet etekler üzerine giyebileceğiniz yine 2019 sezonunun siyah renk modasına uygun bir kot ceketle mükemmel kombinlenebilir.

  1. Belin İnceliğini Vurgulayan Zarif Pileler

İnce kemerden oluşan ve pilelerinin daha sık ve ince olduğu sizi adeta prenses görüntüsüne kavuşturan zarif hanımların tercihi haline gelen bu tarz etekler genelde nude tonlarda düz ve diğer pileli etek çeşitlerine nazaran bileklere daha yakındır. Kombinleyecek olursak 2016 modasına yakışacak jean ceketlerle şahane bir hava yaratabilir ve etkileyici olabilirsiniz.

  1. Üzerinde Birden Çok Rengin Olduğu Pileler

Bu etekler, ince kemerli olarak belden oturtmalı ve üzerinde pek çok rengi barındırmasıyla sizlere kombinleme seçeneği sunuyor. En çok rastlanan şekli; ince bel ayrıntısının siyah-beyaz olması ve uzanan kısmın ikiye ayrılıp bele yakın olan kısmının daha uzun olmasıdır. Bu uzun kısmın alt renginin eteği trend yaptığını söylemem gerekir. Bileklere yakın olan kısmın alt rengi ile eteğin bitişinden kalın kemerle ayrılması ve bu kemerin bel ayrıntısındaki kemerle aynı tonda olması ise ayrıca etkileyici kılıyor.

  1. Deri ile Gelen Sert ve Etkileyici Hava

Etek boyunca derinin hakim olduğu kalın pileler ve belden tutturmalı kalın gümüş detaylı kemerlerle tarzınızı yaratabileceğiniz en havalı tercihiniz deri pileli etekler olabilir. Bu havayı okul modasına yansıtmaksa oldukça etkileyici sonuçlar doğuruyor. Örneğin; bol, göbek üstüne doğru gelen, sizi sıkmayan, kazak, sweatshirt gibi parçaların altına giydiğiniz deri pileli etek, sizi cool, şık yapabilir. Üstelik altına giyeceğiniz botlarınızla tarzınızı etkileyici hale getirebilir ve ilk günden okulun dikkat çekenler listesine isminizi yazdırabilirsiniz.

  1. Renk Geçişinin Olduğu Pileler

Buna 2, 3 ya da daha fazla renklerle donatılmış, rengarenk geçişlerin olduğu geçen sezonun gözdesi olmuş renkli çorapların etek versiyonu diyebiliriz. Bu etekleri giydiğinizde zaten trend parçanızı giymiş geriye sadece üzerinizi uydurabilmeniz gerekmektedir. Sezonun öne çıkan bluz ve kazaklarıyla eteğinizi tamamlayabilir ve üzerine aldığınız yine 2019 sezonunun siyah renk modasına uygun bir deri ceketle fark yaratabilirsiniz. Şapkanız, kaşkolunuz, eldiveniniz gibi aksesuarlar kullanarak okul modanızı yaratabilirsiniz. Cool ve aynı zamanda etkileyici olmak için bu kombini denemenizi öneririm.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir