Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Modası Rengarenk 2019 Modası Rengarenk
2019 kış modası için hazırlanan markalar ürünlerinde derin renklere yer vermişlerdir, derin renkler kastım koyu renkler. Siyah, her zaman olduğu gibi baş kahraman. Kış... 2019 Modası Rengarenk

2019 kış modası için hazırlanan markalar ürünlerinde derin renklere yer vermişlerdir, derin renkler kastım koyu renkler. Siyah, her zaman olduğu gibi baş kahraman.

Kış Modası

2017 kış modasında tüm markalar renk geçişleri ve gölgeleri kullanmıştır. Özellikle fuşya, mavi ve turuncunun tüm tonları kullanılmış. Sonbaharın rengi karamel ise yine tüm koleksiyonlarda vazgeçilmez yerini korumuş.

2019 kış modası ile dolabımızda olması gereken parçalar;

  • Her dönemin pantolonu; bol, İspanyol paça pantolon
  • Salaşlığı yansıtan bol kazak ve paltolar
  • Vatkalı veya düşük omuzlu bluzlar
  • Eteklerde uzun ve salaş ya da vazgeçilmez kalem parçalar
  • Vintage kıyafetler (babaannelerimizin giydiği)
  • Deriler ve kadifeler

İlkbahar Modası

Parlak renkler göze çarpan detaylardan birisi. Parlak sarılar, maviler, yeşiller ve kırmızılar 2019 sezonunun renkleri, yılın renkli geçeceğinin habercisi. Aynı zaman da şeffaf kıyafetler 2019 sezonunun en trendlerinden birisi olacak gibi duruyor. Ünlü tasarımcılar koleksiyonlarında şeffaf kıyafetlere geniş bir yer ayırdılar. Katlı etek ve elbiselere, pırıltılı gece elbiselerine ve çiçek desenli elbiselere aynı şekilde tasarımcılar tarafından yer verildi.

Yaz Modası

Eskiden iç çamaşırı  gösteren moda trendi pek hoş karşılanmazdı. Son zamanlarda da az bir kısmı gösterilme eğilim haline geldi. Dış ortamlarda bunu göstermek ünlüler tarafından trend haline geldi. Vücudu gösteren bu cürretkar elbiseler sıcak günlerin modası olmaya aday. Daha rahat ve spor tarz sevenler de spor özelliğine sahip giyim parçalarına kombinleriniz de yer verebilirsiniz. Spor stilli şapkalar, çoraplar, aksesuarlar, elbiseler, kapişonlu stiller  gerçekten öncü.

Bu sene de yine 80’li ve 90’lı yıllar popülerliğini devam ettiriyor. Hafif desen ve şekillerle de karşımıza çıkmaya devam edecek gibi görünüyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir