Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Kışının Trend Renkleri 2019 Kışının Trend Renkleri
Kış renkleri, mevsime özel olmak ile birlikte oldukça tutkuludur. Her zaman olduğu gibi 2016 kışında da trend olan renkler olacak ve bu renkler, bir... 2019 Kışının Trend Renkleri

Kış renkleri, mevsime özel olmak ile birlikte oldukça tutkuludur. Her zaman olduğu gibi 2016 kışında da trend olan renkler olacak ve bu renkler, bir ürün ve aksesuarda kullanılacaktır. Bu renklerin kullanılacak yerlerinin başında kıyafetler gelecektir. Bazı renkler birçok yılın kış modasında ön plana çıkar. Bu yıl da defilelerden hareketle bir takım renklerin ön planda tutulacağı anlaşılmıştır. Koyu renklerin rövanşa geçtiği bu mevsimde, siz de kendi tarzınıza uyan renkleri belirleyebilir ve alışverişlerinizi bu doğrultuda yapmaya başlayabilirsiniz.

Marsala

2016 yılında trend renkler denildiğinde akla gelen ilk renklerden bir tanesi olan marsala, oldukça tutkulu olan renkler arasında yer alır. Gece elbiselerinin vazgeçilmez renklerindendir, özellikle kadife kumaşlar ile kış mevsiminde bol miktarda kullanılır. Asilliği, görkemi ve sertliği ile bu rengi kış mevsiminde görecek ve gardıroplarımızda bu renge yer vereceğiz.

Sarı

Yılların aksine 2016’da bu rengi kış mevsiminde fazlaca göreceğiz. Yaz mevsiminin rengi olan bu renk, kış mevsiminde birçok üründe kendini gösterecektir. Oldukça parlak olan bu renk, bulunduğu ortamda kısa sürede kendini gösterecektir. Güneşin doğallığını yansıtmakta olan bu rengin birçok tonu bu kış bizlerle olacaktır. Birden farklı ürün kategorisinde bu renk ile karşılaşılacağı anlaşılmaktadır. Doğanın parlak yüzü olan bu renk, zıt renkler ile kolay bir şekilde kombin yapılmaktadır.

Siyah

Bütün sezonlarda kendini göstermeyi başaran siyah renk, kış mevsiminde de tüm asilliği ile gardropları dolduracaktır. Dış giyimden abiyeye, iç giyimden spor giyime kadar birçok farklı ürün kategorisinde bu rengi fazla miktarda göreceğiz. Siyah severleri sevindirecek olan bu renk, sert hali ile kış mevsimine en çok yakışan renklerden bir tanesi konumundadır. Gizemli hali ile bu renk kendini gösterecektir.

Toprak renkleri

2019 kış renkleri arasında yer alan toprak renkleri, kış mevsiminde fazlaca yakışmaktadır. Bu mevsimde birçok ürün kategorisinde karşılaşılacak olan bu renkler, oldukça kolay kombinlenmektedir. Bot, kaban gibi kışa özgü ürünlerde bu renklere fazla miktarda yer verilecektir. Doğallığı ile göze çarpan bu renk, gözleri üzerine çekmektedir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir