Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Kış Sezonunun Renkleri Belli Oldu! 2019 Kış Sezonunun Renkleri Belli Oldu!
Kış demek artık koyu renk demek değil! Tabular 2019 kış sezonu boyunca yıkılıyor. Tabii ki hangi dönem, hangi sezon olduğu fark etmeksizin siyah bu... 2019 Kış Sezonunun Renkleri Belli Oldu!

Kış demek artık koyu renk demek değil! Tabular 2019 kış sezonu boyunca yıkılıyor.

Tabii ki hangi dönem, hangi sezon olduğu fark etmeksizin siyah bu sezon da gardıroplarda yerini alacak. Bunun yanında beyaz da kış aylarında kendine yer bulacak.

Pastel renkler, ton ton pembeler, açığından koyusuna maviler,kadifeyi mükkemeliyete ulaştıran zümrüdüne kadar yeşiller,kış ayında mor kullanılır tamam da sezonun rengi lila da bu sezona damga vuracak. Dünyaca ünlü markalar çoktan defilelerinde lilayı görücüye çıkarmış hem de tepeden tırnağa.

Yine toprak tonları kullanılmaya devam edilecek ama onlar da en açık tonlarına kadar. Hardal tonları her parçada karşımıza çıkacak. Gülkurusu revaçta olan yumuşak dokulu trençkotları romantizmin doruklarına çıkartacak. Gülkurusunda da fuşyaya uzanacağız bu çarpıcı renkte bu sezon her yerde olacak.

Sezonun trend renkleri ne devam… Gök mavisi,bebek mavisi,elektrik mavisi ve mavinin her tonu bizimle. Ve bilin bakalım başka hangi renkte burda: Gri! O da bu sezonun hitleri arasına dahil edilmiş.

Geçen sezonun aksine bordo biraz gözden düşmüş ama onun yerine kırmızının en koyusu yer bulmuş. Lavantanın muhteşem kokusunun yanında sahip olduğu muhteşem renkte tüm güzelliğiyle 2017 kış sezonunda olacak. Kış olur da mandalina,portakal olmaz mı? Bu sezon onları yemekle kalmayacak içtiğimiz salebin üzerindeki tarçın rengine kadar hepsini üzerimizde taşıyacağız.

Sonbahara fişek gibi giren metalik renkler de kışın zirvedeki yerini terk edecek gibi gözükmüyor.

Kısacası 2019 kışı bomba gibi geliyor!

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir