Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Kış Sezonunda Moda Olan Kazak Modelleri 2019 Kış Sezonunda Moda Olan Kazak Modelleri
Havaların soğuması ile kış sezonuna ait kazaklar da reyonlarda kendini göstermeye başladı. Her yaşa, cinsiyete ve zevke göre değişik modellerde olabilen kazak modelleri oldukça... 2019 Kış Sezonunda Moda Olan Kazak Modelleri

Havaların soğuması ile kış sezonuna ait kazaklar da reyonlarda kendini göstermeye başladı. Her yaşa, cinsiyete ve zevke göre değişik modellerde olabilen kazak modelleri oldukça geniş bir seçenek skalası oluşturuyor. 2019 Kış sezonu kazak modelleri herkesin zevkine hitap edebilecek ürünler barındırıyor.

  1. Fırfır Detaylı Kazaklar

Kazak kolunun omuz, direk ya da bilek gibi değişik bölümlerinden başlayıp parmak uçlarına kadar devam eden fırfırlarla süslenen bu kazaklar 2018 kış sezonunda oldukça revaçta. Kot ya da deri eteklerle, pantolonlarla gönül rahatlığı ile kombinlenebilen bu kazaklar mağazalarda yerini almış durumda. Oldukça gösterişli olan bu kazakların mont ya da ceket ile kullanımı ise potluk yaratma riski nedeniyle biraz zor olabilir.

  1. Salaş (Oversize) Kazaklar

Özellikle rahatına düşkün kişilerin gözdesi olan salaş kazaklar son yıllarda oldukça moda hale geldi. Genellikle dar pantolonlarla kombinlenen bu kazakların 2018 kış sezonunda bohem eteklerle kombinlenmesi de oldukça alışılır hale geldi. Hem evde hem de dışarda gönül rahatlığıyla kullanılabilen bu kazak modeli son yıllarda oldukça trend. Ancak yine bu kazak modelinin de mont veya ceketle kullanımı zorluk yaratabilir.

  1. Kürklü Kazaklar

Hem ağırlık yapmayan hem de bedeninizi sıcacık tutan bu kazak modelleri geçen yıl olduğu gibi 2018 kışında da sıklıkla kullanılacak gibi duruyor. Kürklü kazakların tamamı ya da bir bölümü vücudunuzda yumuşacık bir his bırakan suni kürklerden yapılıyor. Ayrıca bu kazaklar vücudunuzda kaşıntı ya da alerji gibi tepkilere de yol açmıyor. Özellikle mini boy deri eteklerle kombinlendiğinde kendini daha güzel gösteren bu kazak modeli soğuk kış aylarında ağır kazaklar giymekten hoşlanmayanlar için iyi bir alternatif haline geliyor.

  1. Sim Detaylı Kazaklar

Bir yandan sıcak kalmak bir yandan da şık bir görünüme sahip olmak isteyenler için sim detaylı kazaklar birebir. Neredeyse her sezon reyonlarda kendine yer bulan sim detaylı kazaklar 2019 kış sezonu içinde de ününü kaybetmiyor. Özellikle yılbaşı, doğum günü gibi özel günlerde rahatlıkla kullanılabilirler.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir