Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Kış Modası’nda Bizleri Neler Bekliyor? 2019 Kış Modası’nda Bizleri Neler Bekliyor?
2019 kış modası sezon ürünleri vitrinlerde yerini almaya başladı. Peki, bu kış moda severleri neler bekliyor? Bu sorunu cevabı yazımızda gizli… Öncelikle her sezonun... 2019 Kış Modası’nda Bizleri Neler Bekliyor?

2019 kış modası sezon ürünleri vitrinlerde yerini almaya başladı. Peki, bu kış moda severleri neler bekliyor? Bu sorunu cevabı yazımızda gizli… Öncelikle her sezonun modası kot pantolonlar bu kışta oldukça ön planda ama geçen sezonun püsküllü asimetrik kesimleri bu kış yerini düz, dar sade tasarımlara bırakmış durumda. Her şeyin altında giyilen balıkçı yaka kazaklar ve bol baskılı kesimler dikkat çekiyor. 2019 kış modası rahatlığı ve farklı tarzları birlikte harmanlamayı tercih diyor. Yumuşak dokulu kazaklar da adeta bir seksenler havası yaratmış durumda. Bu kış özel ceketler fosforlu renklerle, kurallar yıkılacak ve daha cesur kararlar alacaksınız.

Her tarza uygun…

Gerçekten, bu sezon ceketler spot ışığının altında hissi yaratacak. Bu nedenle 2018 kışında neye giyeceğinizi öğrenmeye hazır olun ve onları stilinize uyarlayın. Hem eğlenceli hem de her kesime uygun seçeneklerle 2018 kışı senin kışın olabilir. Klasikleri sever misin? O zaman takım elbise en yakın arkadaşın. Rock’n’roll seven misiniz? O zaman bu kış kot ceketler vazgeçilmezin olacak. Sensual bir ruha mı sahipsin? Ceketinizin bel çevresine bir kemer takarak, bir elbise gibi giyin.

Karmaşık sitilleri unutun

Sizin için en iyi seçim, kişisel stilinizi mükemmel bir şekilde tanımlayan ve sizi taze ve özel kılan bir kıyafet bulmaktır. Gündelik veya resmi görünüşlerden bahsetmiyorum, dikkatinizi kişiliğinizin altını çizecek olan favorilerinize çekmek istiyorum. 2019 kış modasında karmaşık giysileri unutun ve güzel ve basit giysiler giymeye çalışın. Hem eğlenceli, hem de pratik olan çok yönlü parçaları arayın. Tatlı renk paletine, nötr ekstralara, gösterişli görünümlere veya daha rahat şeyler saklayabilirsiniz. Kış 2018, sayısız güzel kıyafet fikirleri getiriyor. Özel partiler sırasında katlanmış ve tamamen örtülü görünümlerin yanı sıra kürk kaplamalı hafif kıyafetler giyerek şık görünebilirsiniz. Pantolonlardan elbiselere, Parlak renkte kravat boyası gri derili ve siyah bağı kravatlı ve süet ayak bilek çizmeleriyle beyaz bluz ile derin mor renkli yaka kullanılmayan bir kat muhteşem görünüyor.

Rahat kıyafetlerden hoşlananlar için bu Kış bol kazaklar denemeyi ve yıkanmış mavi kot pantolon ve havyar ceketi ile eşleştirmenizi öneririm

2019 kış modasının bir başka dikkat çeken özelliği ise kat kat giyinerek tarz sahibi olabileceğinizi göstermenize yardımcı olması… Pastel tonlarda mavi deri ceketi kırmızı elbise üzerine giyerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir