Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 İlkbahar/Yaz Modasından; Bilinmesi Gerekenler! 2019 İlkbahar/Yaz Modasından; Bilinmesi Gerekenler!
Hayatın inanılmaz hızlı temposunda kendini yansıtmanın anlık dili modanın en yeni trend ve akımlarına yenilikler doğuyor. Doğanın uykudan uyanması ile moda, cesur renkler ve... 2019 İlkbahar/Yaz Modasından; Bilinmesi Gerekenler!

Hayatın inanılmaz hızlı temposunda kendini yansıtmanın anlık dili modanın en yeni trend ve akımlarına yenilikler doğuyor. Doğanın uykudan uyanması ile moda, cesur renkler ve pırıltısı ile göz kamaştırıyor. İşte 2018 bahar/yaz modasından bilinmesi gerekenler:

  1. Versace Etkisi

2018’de modayı gün ışığına taşıyan Versace altın tonları ile podyumlarda göz kamaştırdı. İkon ünvanını hak ettiğini yeni koleksiyonu ile bir kez daha kanıtlayan Versace, kaybettiğimizin 20. yılında, yeni koleksiyonunu, modanın kurucularında Gianni Versace’ye adadı. Altın ve sarı tonlarını stil ve şıklık ile bulusturarak 2018 baharının rengini belirlermiş oldu.

  1. Dondurma Kızlar

Mint yeşili, lila,buz mavisi, limon çiçeği… En sevdiğiniz roma dondurmacısının rengarenk menüsünün önünde olduğunuzu hayal edin. İşte baharın tadını modada dondurmadan daha iyi ne açıklayabilir. Michael Kors, Hermès, Victoria Beckham, Alexander McQueen, Chanel gibi modanın devlerinin kreasyonlarında göze çarpan noktalardan biri olan pastel dondurma tonları bu senenin vazgeçilmezlerineden. Sizde dolabınızda tatlı pastel renklerin şıklığı ile 2018’in baharını yansıtın.

  1. Vazgeçilmez 80’ler

Bu sene de 80lerin etkisinin güçlü bir etkiyle geri döndügü bir dönem. Geçen sezonda tekrar hayatımıza girmiş olan tam bel ‘mom jeans’ kot pantolonlar bu baharda beyaz ayakkabılar ile birleşiyor. Beyaz botlar ve stilettolar ile kombinlenen kotlar ise şirin üstler ile birleştiriliyor.

  1. Kot etkisi

“Kot pantolon, modaya demokrasi getirmiştir.” Giorgio Armani

2000lerin başında giyilen koyu renklı kenarlıklı kotu hatırlıyor musun? Bu sene koyu renk kotlar, klasik kesim ve çizgiler ile birleşerek 2018 modasına taht kurmaya geliyor. Kenzo, Mugler, Fendi, Calvin Klein, Tom Ford ve daha birçok dev marka kolleksiyonlarındaki koyu renkli kot takımları ile eskiyi yeni esintilere taşımaya hazır.

  1. Yeterince Cesur Musun!

Birincil tonlardan , neon vurgularına… Canlı pembeler, kırmızılar, sarılar ve daha fazlasını görmek için bekleyin çünkü bu bahar moda, çılgın bir renk karmaşasının içinde! Üstelik canlı tonları siyah veya pasteller ile kombinleyerek yatıştırmaya izin yok. Kırmızı elibiseni saks mavisi stiletto ve turuncu bir ceket ile birleştirmek cesaret ister. Marni, Roksanda ve Aalto gibi markalar ise bu renk çılgınlığını çoktan benimsemiş görünüyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir