Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Gelinlik Modelleri 2019 Gelinlik Modelleri
Gelinlik modeli evlenecek olan kadınların en özen gösterdiği kavramların başında gelmekte. Dönemin modasına göre her sene farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Gelin şimdi hep beraber... 2019 Gelinlik Modelleri

Gelinlik modeli evlenecek olan kadınların en özen gösterdiği kavramların başında gelmekte. Dönemin modasına göre her sene farklı modeller ortaya çıkmaktadır. Gelin şimdi hep beraber 2019 gelinlik modellerini inceleyelim.

Gelinlik Etek Modellerinde Kabarık Model

Gelinlik etek modelleri denilince ilk olarak kabarık model gelinlikler akla gelmektedir. Bu modelde genellikle renk olarak kırık beyaz rengi ön plandadır. Piyasada fiyat olarak her bütçeye hitap eden çeşitleri mevcuttur. 2019 yılında da özellikle eteklerinde dantel detaylarının olduğu gelinlikler ön plana çıkmaktadır.

Mini Gelinlik Modeli

Mini gelinlik modeli, cesur gelin adaylarının tercih ettiği modellerdendir. Bu modeli özellikle bekarlığa veda veya after party adı verilen düğün sonrası yapılan eğlencede kendilerini rahat hissetmek isteyen gelin adayları kullanmaktadır. Mini gelinlik modellerinde gelinler, özellikle kısa duvak kullanarak düğünün tadını çıkarabilirler.

Balık Model Gelinlik

Gelinlik modelleri arasında balık model gelinlik tercih eden gelinler, modelin ihtişamıyla misafirlerini büyüleyebilirler. Bu model kıvrımlı fiziğini öne çıkarmak isteyen gelinlerin tercih ettiği bir gelinlik modelidir. Gelinler, özellikle uzun ve dantel detayları bulunan bir kuyrukla gecede adeta bir prenses gibi parlayabilir.

Gelinlik Kol Modelleri

Gelinlik kol modelleri inci, tüy ve dantel işleme gibi farklı malzemelerin kullanımıyla öne çıkıyor. Özellikle 2019 yılında gelinlik modellerinde tüy kullanımında bir patlama yaşandı. Kollarda kullanılan tüy detayları dans ederken size eşlik edebilecek ve sizi sıradanlıktan uzaklaştıracaktır.

Gelinlikte 3 Boyutlu İşlemeler

3 boyutlu işlemelerin olduğu gelinlik modeli, fazla kilosu olmayan gelin adaylarına önerilmektedir. Özellikle çiçek, kelebek gibi detaylar gelinliğe sempatik bir hava katmaktadır.

Gelinlikte Vazgeçilmez Detay: Duvak

Kimi gelinler duvaklarını işlemeli kullanmaktadır. Özellikle işlemesi az olan gelinliklerde uzun ve işlemeli duvaklar ön plana çıkmaktadır. Gelinliğinde dantel, payet, ışıltı kullanan gelinler ise genelde sade ve uzun duvaklar tercih etmektedir.

Her dönem olduğu gibi 2019 gelinlik modellerinde de kabarık, mini, balık modeller ön plana çıkarken kol ve duvak seçimi de gelinin tercih ettiği modele göre şekilleniyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir