Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Düğün Konseptleri Neler? 2019 Düğün Konseptleri Neler?
Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber düğün sezonu da canlandı. Yetişkin bir kadın ve bir erkeğin hayatlarının en önemli günlerinden biri olan nikah veya düğün törenleri,... 2019 Düğün Konseptleri Neler?

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber düğün sezonu da canlandı. Yetişkin bir kadın ve bir erkeğin hayatlarının en önemli günlerinden biri olan nikah veya düğün törenleri, vizyonlu ellerde hazırlanıyorsa muhteşem olabilir. Ancak en güzel gününüz kötü bir kabusa da dönüşebilir. Bu kabusu yaşamamanız için düğün konseptleri 2019 yılında nasılmış beraber bakalım.

Altın Artık Şıklık Belirtisi Değil

Altın aslında paranın olmadığı zamanlarda, değiş tokuş yapılırken kullanılan en değerli madendi. Yani altınla övünmek ve güç göstergesi olarak saymak çok eski dönemlerde acilen bitmeliydi. Ancak öyle ya da böyle günümüze kadar taşındı ve düğün konseptleri için de baş süsleme malzemesi olarak yerini aldı. Ne var ki, bu yıl altın ve gümüş rafa kalkarak yerini bakır tonlarına bırakıyor. Masa süslerinden sandalyelere, suplalardan aydınlatmaya kadar bakır tonlarını kullanmaktan çekinmeyin.

Düğün Konseptleri 2019

Düğün Konseptleri 2019 Yılında Tercih Edilmeyen Altı Konsepti

2019’un Rengi Canlı Mercan 

Bildiğiniz gibi moda dünyası her sene için bir renk belirliyor ve kıyafetten makyaj malzemelerine kadar geniş bir yelpazede o renk üzerinden tasarımlar yapıyor. 2018 yılının rengi ultraviyole yani parlak morötesi renkti. Geçen sene hepimiz çok severek bu rengi hayatımıza dahil ettik. İşte düğün konseptleri 2019 yılında gözünü canlı mercan rengine açıyor. Bu renk hem sıcaklığıyla içinizi kıpır kıpır edecek hem de tüm dekorasyonunuzu anında modaya uyduracak. İsterseniz nedimelerin kıyafetlerinde, isterseniz kullanacağınız bukette veya makyajınızda kullanabileceğiniz bu renk, düğün mekanında da oldukça sıcak bir izlenim yaratacak.

Geometri Normal Hayatta Ne İşimize Yarayacak?

Bu sene özellikle nikah masalarının arkasında veya gelin ve damadın yürüdüğü yolun üzerinde, geometrik tasarımlar öne çıkıyor. Düğün konsepti modelleri arasında özellikle açık hava düğünlerinde göze çarpan bu süslemeler, bohem tarzı benimseyenler için de oldukça yerinde bir seçim olacak.

Düğün Konseptleri

Düğün Konseptleri 2019 Modasında Tercih Edilen Kadife Kumaş

Kadife Dokunuşlarla Şıklığı Yakalayın

Kadifenin yumuşak görünüşü her zaman sıcak bir tarz ortaya koyar. Özellikle kış düğün konseptleri için uygun olan kadife parçalar, masaların hepsinde kullanılacağı gibi sadece gelin damat veya hediye köşelerinde de kullanılabilir. Tarzınıza uygun kadife örtüleri, saten dekoratif ürünlerle tamamlayabilir, çiçeklerle bir bütün haline getirebilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir