Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Düğün Giriş Müzikleri 2019 Düğün Giriş Müzikleri
Düğün salonundan girdiğiniz ve tüm gözlerin üzerinizde olduğu an için en doğru düğün giriş müziğini seçmelisiniz. O anın büyüsünü yoğunlaştırmak, kendinize ve düğün konuklarınıza... 2019 Düğün Giriş Müzikleri

Düğün salonundan girdiğiniz ve tüm gözlerin üzerinizde olduğu an için en doğru düğün giriş müziğini seçmelisiniz. O anın büyüsünü yoğunlaştırmak, kendinize ve düğün konuklarınıza en güzel anı yaşatmak için sizlere 2019’un favori düğün giriş fon müziklerini listeledik. İşte en güzel düğün giriş müzikleri Türkçe şarkılar ve yabancı müzik tutkunları için de düğün giriş müzikleri yabancı şarkılar…

The Verve – Bitter Sweet Symphony

Adı gibi tatlı olan bu parça naifliği ve romantik yapısıyla salona giriş anınız için mükemmel bir tercih olacaktır. Bitter Sweet Symphony eşliğinde salona yürürken yolculuğunuz hiç bitmesin istemeyeceksiniz.

Düğün Giriş Müziği

The Verve

The Piano Guys – A Thousand Years

Christina Perri’den dinlediğimiz A Thousand Years parçası enstrümantal versiyonuyla da düğün girişi için romantik bir seçim olacaktır. Piyanonun hafif tınısı gecenize bohemlik katacaktır.

Sezen Aksu – Kutlama

Yeni bir başlangıcın şarkısı olan Kutlama parçası Sezen Aksu’nun en kıymetli eserlerinden biri. Pozitif enerjisiyle içinizi ısıtacak ezgisi yeni başlangıçlara “Evet,” diyeceğiniz gecenizi adeta taçlandıracaktır.

Sade – No Ordinary Love

Aşkınızın sıradan olmadığının timsali olan bu parça düğün girişiniz için ideal seçimlerden bir tanesi. Birçok şarkıcı tarafından yeniden yorumlanan parçanın istediğiniz bir versiyonunu düğününüzün ilk anı için tercih edebilirsiniz.

Oya&Bora – Sevmek Zamanı

Asla modası geçmeyen parçalardan olan Sevmek Zamanı aşkın en güzel anlatıldığı eserlerin başında geliyor. Hayatınızı geçireceğiniz kişi için iyi dilekler sunan bu neşeli ve romantik şarkı düğün girişinizde sizin ve konuklarınızın içini ısıtacak.

Düğün Giriş Müzikleri

Sezen Aksu

Füsun Önal – Senden Başka

Son zamanlarda düğün girişinde 45’lik şarkılar tercih etmek, trendler arasında yer alıyor. Yeşilçam’ın vazgeçilmezlerinden olan Senden Başka, size adeta Yeşilçam’ın sıcacık aşklarından birini yaşıyormuş hissi verecek.

Coldplay – Viva La Vida

Coldplay’in hitlerinden olan bu parça düğününüze enerjik ve eğlenceli bir giriş yapmanızı sağlayacak ve ilk dakikadan düğünün motivasyonunu yükseltmeniz mümkün olacaktır..

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir