Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Bayan Sırt Çantaları 2019 Bayan Sırt Çantaları
Sırt çantaları denildiğinde akılda oluşan sportif ve salaş görüntüler günümüzde tamamen değişti. Günümüz modasında tarzınız ne olursa olsun size uyacak bir sırt çantası bulmak... 2019 Bayan Sırt Çantaları

Sırt çantaları denildiğinde akılda oluşan sportif ve salaş görüntüler günümüzde tamamen değişti. Günümüz modasında tarzınız ne olursa olsun size uyacak bir sırt çantası bulmak mümkün. Pahalı ya da uygun fiyatlı her marka bu konuda ilerleme kaydetmiş durumda. İşe, okula giderken ya da günlük hayatınızda sırt çantalarını rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2017 yılında moda olan sırt çantaları yerini 2018 yılının modasında da koruyacak. Ama sırt çantası kullanırken önemli olan sadece moda olması değil, aynı zamanda vücut tipinize ve tarzınıza uygun seçimler yapmak.

Vücut Tipine Uygun Sırt Çantası Seçimi

Boyunuz kısa ise çok büyük size uygun değil demektir. Çok büyük sırt çantaları sizde daha da büyük duracak ve olduğunuz boydan kısa görünmenize sebebiyet verecek. Bu durumda yapmanız gereken daha orta boy ya da küçük sırt çantaları kullanmak. Boyunuz uzun ise minik sırt çantalarını tercih etmemelisiniz. Minik sırt çantaları yerine daha orta boy ya da büyük boy olan çantalar vücut yapınızla bütünleşip daha şık duracak.

Yukarıda bahsedilen boy konusu dışında sahip olduğunuz kilo da sırt çantası seçmenizde bir etmen. Kilolu iseniz biraz daha büyük, zayıf iseniz biraz daha küçük çantalara yönelmelisiniz. Vücut tipinizin önemli olmasının sebebi çantanın kullanım yerinin sırtınız olması. Vücudunuzda eğreti duran ve vücut yapınızla tezatlık gösteren çantalar şıklıktan uzak bir görünüm sergiler.

Tarza Göre Sırt Çanta Modelleri Seçimi

Bohem bir tarza sahip iseniz çantanızda renkleri fazlaca kullanmanız, etnik desenli olanlarını tercih etmeniz size uygun olacaktır. Materyal olarak ise örgü ya da kumaşı tercih edebilirsiniz. Klasik bir tarzınız varsa kullanacağınız çantanın minimal bir havada olması, tek ve sade bir renginin bulunması uygun olacaktır. Materyal olarak ise deri, rugan ya da süet tercih edebilirsiniz.

Spor bir tarza sahip iseniz sert kalıplı çantalar yerine daha salaş modeller size uygun olacak. Daha az gösterişli, daha az aksesuar barındıran çantalar doğru tercihtir. Rock n Roll tarzı denilen bir tarzınız varsa özellikle deriden olan ve üzerinde metal aksesuarlar bulunan çantalar tarzınızla bütünleşecektir.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir