Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2019 Abiye Modelleri 2019 Abiye Modelleri
Özel günlerimizin şahidi, kendimizi güzel hissetmemizin en büyük sebebi giydiğimiz kıyafetlerdir. Kısa ya da uzun abiye elbiseler içinde kendimizi hem rahat hem de kusursuz... 2019 Abiye Modelleri

Özel günlerimizin şahidi, kendimizi güzel hissetmemizin en büyük sebebi giydiğimiz kıyafetlerdir. Kısa ya da uzun abiye elbiseler içinde kendimizi hem rahat hem de kusursuz hissetmek isteriz. Abiye kıyafet seçerken en önemli noktalardan biri bedenimizi tanımak, diğeri ise hesaplı yollara başvurmaktır.

Şık ve Uzun Abiye Elbiseler

Şık ve Uzun Abiye Elbiseler

2019 Abiye Modası

Bu yıl doğanın dokunuşları ile harmanlanan romantik elbiseler moda. Toprak renkleri kadınsı bir modelle birleştirdiğinizde su gibi bir görüntü yakalamanız kaçınılmaz. Enerjik bir yapınız ve renklerle aranız iyi ise mor ve sarı renk bu sene çok moda.  Çiçek desenli kumaşlar, doğanın etkisinin en önemli kanıtı. Ayrıca bu sene kelebek etkisi gece elbiselerinde kendisini göstermektedir. Abiye elbise modellerinde volan ve fırfır detayları 2019 için belirleyici bir ayrıntı.  Bir ayrıntı daha, iki parçalı abiye elbiseler; özellikle üst ve alt farklı renklerde seçildiğinde daha modern bir görüntü elde etmeniz mümkün.

Gece Elbisesi Seçerken Dikkat Edilecek Noktalar

Moda her zaman bizim için seçenek olmamalı. Doğru tercihlerimizi bedenimize göre yapmalıyız. Örneğin kum saati tipi bir vücudunuz varsa kışlık abiye elbisenizi balık formda kullanabilirsiniz. Moda olmazsa olmaz diyorsanız elbisenizin kollarına yapacağınız volanlı ya da fırfırlı dokunuşlarla şıklığınızı arttırabilirsiniz.

Kışlık Abiye 2019 Modası

Kışlık Abiye 2019 Modası

 

Armut tipinde, yani üst bedeniniz ince basenleriniz geniş ise; 2019 modasına uyarak iki parçadan oluşan abiye elbiseler tercih edebilirsiniz. Üzerinize oturan belinizin inceliğini vurgulayan bir üstü, bol ve uzun bir etekle kombine edebilirsiniz. Ya da derin bir göğüs dekoltesi ile dikkatleri bedeninizin yukarısına çekebilirsiniz.

Abiye elbise her gün her dakika giyilen bir kıyafet türü olmasa da kadınlar için çok önemli bir giysidir. Karar aşamasında Gece elbiseleri ve fiyatları kafanızı karıştırabilir. Böyle zamanlarda vücudunuza ve modaya uygun ekonomik tercihler yapmak önemlidir.

 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir