Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2018-2019 Sonbahar Sezonunda Kamuflaj Ön Plana Çıktı 2018-2019 Sonbahar Sezonunda Kamuflaj Ön Plana Çıktı
Her sezon olduğu gibi bu sezonda yeni trendler ortaya çıkmaya başladı ve büyük firmalar üretimde sonbaharın trendi olarak kamuflaj desenlerini tüm ürünlerinde kullanmayı tercih... 2018-2019 Sonbahar Sezonunda Kamuflaj Ön Plana Çıktı

Her sezon olduğu gibi bu sezonda yeni trendler ortaya çıkmaya başladı ve büyük firmalar üretimde sonbaharın trendi olarak kamuflaj desenlerini tüm ürünlerinde kullanmayı tercih etti,tabi bu tercih sadece sonbahar da kalmayıp tüketicilerin beğenisini kazandığı için 2017 aylarında da kullanılması öngörülebilinir.

1.NEDEN KAMUFLAJ

Kullanıcıların tercihleri sadece erkekle olmamakla beraber kadınlarında tercihi bu yönde modayı takip eden her kişi üzerine bu dönemde mutlaka kamuflaj desenli bir şey giydi ve giymeye de devam ediyor, spor gözükmesi yanında çok rahat kombin yapılabilecek ürünler piyasa da sadece askeri renkler değil her renkte üretimi piyasa da mevcut ve alan sayısı da oldukça fazla.

2.MODA BU KADAR ÖNEMLİ Mİ ?

Moda herkesin üzerine giydiğinin yakışmasıdır diye tabir edilen fakat kişilerin bir o kadar da moda ve marka bağımlılığı olduğu bu dönem de çok fazla önemli dememiz yalan olmaz. Çünkü alım gücü kuvvetli olanlar kendi modasını yaratmaya başlıyor her dönem farklı ürünler tanıtılıp insanların beğenisine sunuluyor bahsettiğimiz kamuflaj gibi. Bu dönem kamuflaj modayken yarın unutulacak üreticiler kârını, giyinenler zevkini ve şıklığını konuşturmuş olacak .

3.RAHATLIK MI? YOKSA BEĞENİ KAZANMAK MI?

Günümüz şartlarında rahatlığı da önemseyen var, beğeniyi de fakat; yüzde yapılsa ve insanlara sorulsa bunun gerçeği beğeni kazanılması olacak. Beğenilmek herkesin hoşuna gider, fakat bu beğeniyi insanlar nasıl sağlayabilir? Zekadan çok, fikirlerden çok artık dış görünüşte saklı her şey örnek verdiğimiz kamuflaj desenli giysiler üreticilerin pazara sunduğu ve arza yönelik tercihler sonucu modayı farklılaştırıp ivme kazandırarak kişileri yönlendirmiş oluyor ve böylelikle modayı başlatmak ve yaratmak kullanıcıların modayı takip edip kendine yakıştırıp tercih etmesi, beğenilmeyi arttırmayı istemesi sonucu rahatlık geri plana düşüyor.

4.BİR DÖNEM HERKESİN AYNI ÜRÜNLERİ KULLANMASI BU KADAR GEREKLİ Mİ?

Tüketiciler erkek veya kadın kullandıkları her ürünü mutlaka dikkat edip alıyor ve kullanıyor, bir mağaza da birden fazla ürün varken neden en moda olanı tercih eder ve neden aldığı ürünün başka birinde olmasını istemez o dönem moda olan bir ürün alım gücüne bağlı herkes de olabilir pişti olmaktan tedirgin olmamalarını öneririz. Bu dönem de dışarıda mağaza, pazar vs. her türlü ürün satılımı olan yerlerde kamuflaj desenine maruz kalabilirsiniz dikkat etmeniz de fayda var.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir