Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2018-2019 Sonbahar/Kış Trendleri 2018-2019 Sonbahar/Kış Trendleri
Şişme montların konforu ikiye katladığı, derilerin kadifelerle harmanlandığı, trençkotların vücut kuşatmalarını devraldığı baştan aşağı bir örnek kompozisyonlara gözlerinizi şimdiden alıştırın çünkü havalar soğumaya başlar... 2018-2019 Sonbahar/Kış Trendleri

Şişme montların konforu ikiye katladığı, derilerin kadifelerle harmanlandığı, trençkotların vücut kuşatmalarını devraldığı baştan aşağı bir örnek kompozisyonlara gözlerinizi şimdiden alıştırın çünkü havalar soğumaya başlar başlamaz bu trendler gözünüzü bir hayli alacak! Bu kış dolabınıza ekleyeceğiniz en az güneş kadar parlak parçalar, kadife dokusuyla kombinleyebileceğiniz parlak ve renkli deriler, leylakları bile kıskandıracak lila kıyafet ve aksesuarları bir araya getirerek sokakta, okulda, iş yerinde, girdiğiniz herhangi bir mekânda gözleri kendinize çevirebilirsiniz. En soğuklarda bile rahatlığınızdan ve sıcaklığınızdan ödün vermeden “İşte bu benim stilim!” diyebileceğiniz stil önerilerinden haberdar olmak istemez misiniz?

1/TRENÇKOT

Kadifeden güderiye birçok kumaştan yapılmaya başlanan vücut kuşatıcılar genişleyen ve rahatlatıcı formlarıyla bedeninize ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Bu sene bol desenli, bol aksesuarlı ve rengarenk trençkotlar şıklığınızı arttırmak için önemli bir ipucu! Trençkotları star parçanız yapabileceğiniz gibi üzerinize atıp kat kat giyinerek de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

2/DEĞİŞEN DERİLER

Rugan, vinyil, lateks kumaşlar üzerinizde güneş kadar parlak görünüyor. Deri görünümleri bir yılana nazaran daha çabuk değişerek Louis Vuitton ve Valentino gibi defilelerde boy gösteriyor. Hemen dolabınıza bir tane ekleyip ışığınızla etrafınızdakileri aydınlatmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise deri parçaları gladyatör çizmeler ve dökümlü balıkçılı kazaklarla da tamamlayabilirsiniz. Daha feminen bir stile sahipseniz dik yakalı gömlekler ve fötr şapkalar, deri eldivenler gibi aksesuarlarla da kombinleyebilirsiniz. Renkli kişilikler neon parçalar ile de deriyi birleştirerek kişiliklerini stillerine yansıtabilir.

3/TEPEDEN TIRNAĞA TEK RENK: LİLA

Miu Miu’dan Kenzo’ya birçok ünlü markanın da koleksiyon tercihi olan lilayı gümüş parçalarla kombinleyebildiğiniz gibi bu sonbahar/kış sadece lilalarla kombinlemek sizi bir adım daha önden yürütecektir. Birçok kumaş türünü lila renge sahip olmak kaydıyla bir araya getirebilirsiniz. Kabanınızdan, çizmenize hatta küpenize kadar lilaya bürünmeniz gerekli.

4/RAHATLIĞI GÖZ DOLDURAN ŞİŞME MONTLAR

Genişleyen kalıpları ve kendini sevdiren vazgeçilmez yumuşaklığıyla adeta üzerimize yapışacak şişme montlar altın çağını yaşıyor. Canlı renkleri ve şimdi al seneye de giyersin formlarıyla esprili olduğu kadar sıcak bir görünüş sağlıyor.

5/KADİFE AŞKINA

Valentino, Rochas ve Preen by Thornton Bregazzi gibi dünyaca ünlü markalarda bileğe kadar uzanan elbiselerde parlaklığını ve gösterişini gözler önüne seren bu kumaş, Ellery’de aksesuarlara yansıyor. Boyunluklardan ayakkabılara kadar her parçada görebildiğimiz kadifenin özellikle siyah ve bordo renkleri tercih ediliyor. Kadife nakışı en iyi taşıyabilen kumaşlardan biri olduğundan üzerine sandıkta tozlanmış işlemelerinizi dokuyarak kendi tasarımınızı oluşturabilirsiniz. Kadife şıklığın temsilcisi olmaya aday görünüyor!

6/BİR OMUZ ORTAYA

80’lerden ilham alan tek omuzlu parçalar bu sezonun trendleri arasında yer alıyor. Bir omuzun ortaya çıkarıldığı saten, deri ve parlaklığı göz dolduran kumaşlar tek omuzun hakimiyeti altında göz dolduruyor. Omuzlarınızı daha geniş gösterecek bu hareket oyunu volanlarla kullanıldığında da omuzlarınızın daha geniş gözükmesini sağlıyor.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir