Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2018-2019 Sonbahar-Kış Modası 2018-2019 Sonbahar-Kış Modası
Her yıl bir öncekinin tekrarı gibi olsa da herkes hayatında bir tutam da olsa farklılık ister. Yaz yerini sonbahara bırakırken cıvıl cıvıl renkler görmeye... 2018-2019 Sonbahar-Kış Modası

Her yıl bir öncekinin tekrarı gibi olsa da herkes hayatında bir tutam da olsa farklılık ister. Yaz yerini sonbahara bırakırken cıvıl cıvıl renkler görmeye alışkın olan gözlerimiz artık sonbaharın hüznünü kapılıp daha soft ve toprak renklerine, ateş rengi olan kırmızıya, vazgeçilmez olan asil duran siyaha renklerini bırakıyor.

1.Sonbaharın vazgeçilmez rengi: Toprak rengi

Her sene insanlar sonbaharda niyeyse bir hüzne kapılıyor. Ağaçlar yapraklarını döküyor. Doğanın bir döngü içinde olduğu bu sezonun modasında bizlere şık olmaktan alıkoyamaz. Bu sezonda Sonbahar-Kış modasında daha saçaklı yelekler, gömlekler, toprak tonlarında uzun çizmeler, şapkalar bizleri bekliyor.

2.Ekose modası geri dönüyor.

Bu yılın vazgeçilmezlerinden olacağı görünen bir diğer trend ekoseli ürünlerdir. Ekoseli ürünleri nasıl kombin yapabiliriz diyenleri buradan duyuyorum. Ekoseli parçalar feminen bir görünüm sağladığı gibi de aynı zaman da insana farklı bir havada katıyor. Ekoseyi ister ceket ister de pantolon olarak kullanabilirsiniz. Her şekilde şıklıkta asla taviz vermezsiniz.

3.Her Kadının Severek Kullandığı Kürk Modası

Öncelikler değinmek isterim ki gerçek kürklere karşıyım. Kimse canlıyken derisinin yüzülmesini istemezse hiçbir canlı bu eziyeti hak etmemektedir. Canlı kürk kullanmayalım. Suni kürkler de en az canlı kürkler kadar da şık durabiliyor. Bunun için tabi kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. Kürk severler özellikle balık etli kadınlar kürkü ceket olarak kullanmaktan vazgeçsinler. Şık olmaya çalışırken kötü bir görünüm elde edersiniz. Tercih edebileceğiniz kürkler ceketlerinizin bileğine veya yakalarına olabilir. Ekoseli bir ceketin bileğine kürk geçirerek hem ekose hemde kürk kullanarak daha şık bir görünüşe sahip olabilirsiniz.

4. Kışın olmazsa olmaz rengi kırmızı

En başta demeden geçemeyeceğim en sevdiğim renk. Herkese yakışır. Yakışmadığını görmediğim birisi herhalde yoktur. İnsanın içini ısıtan ve enerjisini yükselten bir renk olarak kombin yaparken de dikkat etmek gerekebilir. Bu yıl kırmızı rengini ceketler de ve kazaklar da daha sık görmekteyiz. Siz siz olun sakın pantolon da kırmızı rengini bu sezonda tercih etmeyin. Dolabınızda kırmızı ceketiniz ve kırmızı kazağınız olsun.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir