Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2018 – 2019 Sonbahar Kış Modası Trendleri 2018 – 2019 Sonbahar Kış Modası Trendleri
Bir yazın daha bitmesiyle sonbahara merhaba dedik ve kış kapıda. Peki bu kış neler giyilecek, neler moda olacak ve bizler en sık hangi renkleri... 2018 – 2019 Sonbahar Kış Modası Trendleri

Bir yazın daha bitmesiyle sonbahara merhaba dedik ve kış kapıda. Peki bu kış neler giyilecek, neler moda olacak ve bizler en sık hangi renkleri tercih edeceğiz. Kısacası, bu kışın modasında hangi parçalar olacak..

  1. Üşümeyeceğiz

Geçen yılların aksine bu yıl hiç ince trençkotlar olmayacak. Onların yerini kalın şişme montlar alacak. Genişleyen kalıpları ve artan yumuşaklığıyla konfor alanının sınırlarını oldukça genişleyecek.

  1. Lila Şöleni

Lila bu yılın gözdesi olacak. Lila ceketler, elbiseler, montlar ve hatta ayakkabılar bile raflardaki yerlerini alacak. Bahar rengi gibi görünen bu renk kışta içimizi ısıtacak.

  1. Kadife Geri Dönüyor

Kış deyince akla ilk gelenlerden biri kadifedir aslında. Geçtiğimiz yıllara baktığımızda azalan kadife kıyafetler bu sezon artışa geçiyor. Kadife pantolonların adeta bir çığ gibi yayılması bekleniyor. Ayrıca bileğe kadar uzanan kadife elbiselerde oldukça rövaşta olacağa benziyor. Kadife’nin en yakıştığı kış renkleride belli tabi ki ; bordo, mor, haki ve toprak tonları renkleri..

  1. Tabii Ki Deri

Kışın olmazsa olmazı kuşkusuz deri . Başta deri ceketler, deri etekler ve hatta deri taytlar bu kışta favorilerimizin arasında olacak. Deriyi ister çantada, ister aksesuarda, istersek kıayafetimizde kullanacağız. Ama mutlaka sıklıkla göreceğiz. Çünkü bu kışında favori.

  1. Vahşi Kediler

Leopar desenini kullanma zamanı da geldi. Nitekim genel olarak kış aylarında hakim olan bir desen leopar. Tabi ki bunda kahve tonlarını barındırması ana etken olsa gerek. Kışın en sık karşılaştığımız bu desen bu kışta atakta.

  1. Geceler Yine Parlak

Bu sezonda geceler yine ışıldıyoruz. Gündüz pek tercih edilmeyen parlak kıyafetler, simler, pullar, payetler geceleri gözde oluyor. Partilerde, akşam yemeklerinde, doğum günlerinde ortamın gözdesi olmak bu kıyafetlerle kaçınılmaz olacak. Fakat, vücudu saran, hatları belli eden tarzda değil. Geniş kesim salaş şekilde olmalı. Daha cool, daha rahat.

  1. Uzun Çizmeler

Uzun çizmeler bu kışta kaçınılmaz. Hemen hemen hepimizin dolabında yer alan uzun çizmelerden vazgeçemiyoruz. Gerek elbiselerin altında, gerek pantolonların üzerine giyeceğimiz çizmelerde renkler yine sabit; siyah, kahve, bej.

8. Sırt Dekolteleri

Dekolte vermek isteyen hanımlar bu sezon daha çok sırtı açık kıyafetleri tercih edeceğe benziyor. Yaz mevsiminde de sık rastladığımız bu modellerin kışlık halleri oldukça ilgi çekiyor. 2018-19 kış trendleri bu şekilde olacak. Sizlerde bu kıyafetlere, renklere ve modellere dolabınızda yer açmaya başlayabilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir