Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2018-2019 Sonbahar-Kış Moda Rüzgârı 2018-2019 Sonbahar-Kış Moda Rüzgârı
Yaz geride kalıp havalar soğurken hepimizin aklında olan klişe sorulardan biri ‘Bugün Ne Giysem’ oluyor. Bazılarımız için moda akımına uyum sağlayabilmek oldukça sancılı bir... 2018-2019 Sonbahar-Kış Moda Rüzgârı

Yaz geride kalıp havalar soğurken hepimizin aklında olan klişe sorulardan biri ‘Bugün Ne Giysem’ oluyor. Bazılarımız için moda akımına uyum sağlayabilmek oldukça sancılı bir süreç olabiliyor. Bu süreçte sizler için araştırdığımız bazı önemli ipuçlarını paylaşacağız.

1.2018-2019 sonbahar kış moda renkleri hangileri ?

Kendine güvenen kadınların bu sezon en çok tercih edebileceği renklerden bir tanesi dinamik kırmızı renktir. Kış için biraz açık renk gibi gözükse de kış mevsiminde dahi böyle açık tonlara ihtiyaç duyabiliriz.

Açık kahverengi tonlarının 2018-2019 sonbahar kış döneminde trendinin oldukça yükselebileceğini öngörebiliyoruz.

Sonbahara en çok yakışan ve aynı zamanda davetlerde de sıklıkla tercih edebileceğimiz solmuş yaprak rengidir. Ünlü tasarımcılarında sıklıkla kullandığı bu renk adeta ilham kaynağı olarak görülmektedir.

Sonbahar ve kış için bir diğer trend renk canlı laciverttir. Moda haftalarında çokça bu renge aşina olabiliriz. Ayrıca sokak modasında da vazgeçilmezler arasındadır.

Son olarak yağmurlu ve kapalı havalarda koyu tonlardan yardım talep edebiliriz. Biz bu renkleri deyim yerindeyse kurtarıcımız olarak görüp rahatlıkla kombinleyebiliriz.

2.2018-2019 sonbahar kış sezonu 80’lere ve 90’lara geri mi dönüyoruz ?

Neredeyse hepimizin severek ve zevkle giyindiği daha çok 80’ler ve 90’larda tercih edilen yüksek bel pantolon ve etek akımı geçen sezondan bu yana tüm hızıyla bu sezonda sürmekte. Ve bu gidişle hiç eskimeyecek bir akım gibi durmakta ve hemen hemen herkese yakışmakta. Bunun yanı sıra üzerimize birkaç beden büyük gelen kazaklar, hırkalar da neredeyse hepimizin vazgeçilmezi olacak gibi durmakta.

Yine 90’ları çağrıştıran nakış, tüm zarafetiyle her detayda karşımıza çıkacak. Ve eminim herkes çok severek tercih edecek.

Soğuk havaya inat omuzları açıkta bırakan kayık yaka rüzgarı da yazdan kışa trendini koruyanlar arasında olduğunu söyleyebiliriz.

Her kış moda olduğunu söyleyebileceğimiz kadife, 2018-2019 sonbahar kış döneminde her detayda karşımıza çıkacak ve özellikle fitilli kadife oldukça revaçta olacak.

3.2018-2019 sonbahar kış sezonu aksesuar tercihlerimiz nasıl olmalı ?

Evet, bazen çok basit ve sıradan bir kıyafetimizi doğru aksesuarla hareketlendirip trend hale getirebiliriz. 2018-2019 sonbahar kış döneminde ise tercihlerimiz kıyafette olduğu gibi takılarda da kırmızı renk..Bu özellikle iri küpeler için sıklıkla tercih edildiğini öngörüyoruz. 90’lı yıllarda moda olan chokers kolyeler bu sezonda yerini korumakta. Ve zincir kolyelerde yeni bir akım yaratacak gibi duruyor.

Vazgeçilmezimiz ve kıyafetimizin tamamlayıcısı olan çantalarda bu sezon çiçek detayı dikkatimizi çekmekte. Bunların yanı sıra el örgüsü çantalarda oldukça trend durumda.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir