Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

2018- 2019 Sonbahar-Kış Bayan Sokak Modası 2018- 2019 Sonbahar-Kış Bayan Sokak Modası
2018-2019 Sonbahar- Kış Sokak Modası bizleri yine ilginç değişikliklerle adeta karşılıyor. Moda her noktada farklılığınızı ortaya koymanız için imkan tanıyan bir platformdur. Enleri yaşayabilmemiz... 2018- 2019 Sonbahar-Kış Bayan Sokak Modası

2018-2019 Sonbahar- Kış Sokak Modası bizleri yine ilginç değişikliklerle adeta karşılıyor. Moda her noktada farklılığınızı ortaya koymanız için imkan tanıyan bir platformdur. Enleri yaşayabilmemiz için fırsat tanıyabilir. Örneğin bir bayan özel bir davette çok şık olabilir. Ya da gündelik hayatta çok sade olmayı da tercih edebilir. Ancak gelin sizinle hem şıklığı hem de rahatlığı temel alan, 2 kavramı tek bir algıda eritmeyi başarmış sokak modasını ele alalım.

1. Yırtık Kot ve Deri Ceket Sokak Stili

Sokak Modası denince akla bayan erkek fark etmeksizin ilk önce deri ceketler, yırtık pantolonlar veyahut salaş şeyler gelir. Uçuk kaçık bir görüntü belirir nedense gözümüzün önünde. Sokağın ele avuca gelmez asi çocuklarını yansıtan bu tarz hepimizi bir şekilde bir yerinden yakalar. İşte 2019’da de çok kullanılmaya devam edileceğine emin olduğumuz 2 parça.

2.Kısa Etek Stili

Adeta o moda haftası senin bu moda haftasın benim koşturuyormuşçasına bir görüntüye sahip olduğu doğrudur, renk renk desen desen kısa eteklerimizin. Ancak kış aylarında kısa etek kullanabilmek de her babayiğidin harcı değildir. Tabi böyle bir cesaret ve farklılık da göz ardı edilemeyecek kadar dikkat çekici geliyor hepimiz için, o da ayrı mesele.

3. Zarif Kürkler

2017 modasında olduğu gibi 2017-2018 Sonbahar- Kış Bayan Sokak Modası’nda da kürklerin hatırı sayılır bir yeri var. Kürk yakalar, kürk kabanlar, renkli ve desenli pelüş kürkler geçen yıl olduğu gibi önemini korumaya devam ediyor.

4. Kalın İri Örgülü Hırka Stili

Kış günlerinin en rahat ve şık stillerinden biri de hırkalar diyebiliriz. Kalın örgülü ve salaş modeller bu kışın da vazgeçilmez parçalarından biri.

5. Tayt Modası

Taytlar son birkaç yıldır çok popülerdi bu trend yükselerek devam ediyor. Bu sonbahar ve kış için kesinlikle gardırobunuzda birkaç tane kalın taytlar yerleştirin. Taytla oluşturuşan stiller gittikçe artacak, bunu moda haftalarındaki sokak stilinde de çok önemli. 2019- 2019 Sonbahar-Kış Bayan Sokak Modası bu sene de çok renkli olacağa benziyor. 

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir