Charlıenın meleklerı

Melekler İş Başında

10 Yazlık Romantik Kıyafet Kombini 10 Yazlık Romantik Kıyafet Kombini
Yaz aylarının gelmesi ile kıyafet kombinleri de değişmeye başladı. Her sene olduğu gibi moda bu senede değişti. Gerek renkler gerekse modeller açısından eskilere nazaran... 10 Yazlık Romantik Kıyafet Kombini

Yaz aylarının gelmesi ile kıyafet kombinleri de değişmeye başladı. Her sene olduğu gibi moda bu senede değişti. Gerek renkler gerekse modeller açısından eskilere nazaran daha değişik figürler ve renkler kullanıldı. Bu senenin modasına da her sene olduğu gibi kadınlar kayıtsız kalamadı ve bu nedenle vitrinler bu renklerler doldu taştı. Özellikle yılımızın ilkbahar ve yaz modası romantik kıyafet konsepti üzerine oldu.

Oldukça hoş renklerden oluşan romantik elbiseler ile kadınlar daha yumuşak ve daha şık bir görüntüye sahip oldular. Biz de sizin için araştırdık ve 10 yazlık romantik kıyafet kombini oluşturduk. Eminiz ki siz de bu kombinlere bayılacak ve hemen oluşturup kullanmaya başlayacaksınız.

İşte sizin için hazırladığımız 10 yazlık romantik kıyafet kombini:

  • Bu sene diğer senelerden farklı olmak üzere aqua mavi oldukça fazla dikkat çekiyor. Yumuşak ve iç açan bir renk olan aqua mavi ile siz de harika kombinler yaratabilirsiniz. Aqua mavi rengine en çok yakışan renk elbette ki beyaz. Siz de alt ya da üst olarak kullandığınız aqua mavi kıyafetlerinizi beyaz ile kombinleyebilirsiniz.
  • Diğer bir renk olan ve bu sene kıyafetlerde sık sık gördüğümüz greyfurt rengi ise genelde limon sarı renkler ve kremler ile kombinlenebilir. Ama biz tek parça mini elbiseler ve babet veya dolgu topuklular ile kombin yapmanızı öneririz.
  • Klasik renklerden sıkıldıysanız 2015’in rengi olan marigold tam da size göre. Harika bir renge sahip ve genelde abiyelerde romantik hava katmak için kullanılıyor. Beyazlar, lacivertler ve ya morlar ile kullanarak siz de harika görüntüler ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Uzun zamandır kendini ortaya çıkarmaya çalışan pastel sarı rengi bu sene moda dergilerinde yerini almış durumda. Fakat rengin en önemli özelliği her renk ile harika bir uyum içerisinde olması. Neredeyse kombinlenmeyecek bir renk yok denebilecek durumda. O kadar yumuşak ve hoş bir renk ki bu renkte kıyafet giyen bayanlar adeta bir prenses havasına giriyorlar. Pastel sarı açık mavi ve pudra tonları ile harika duruyor.
  • 2009 ve 2010 yılına damgasını vurmuş ve altın çağını yaşamış lila bu senede vitrinlerde boy gösteriyor. Romantik günlük elbise ve abiyelerde de oldukça fazla kullanılıyor. Siz de lilayı farklı tonlarla kombinleyip kullanabilirsiniz.

  • Tek parça uzun elbiseler de bol bol gördüğümüz çiçek desenleri romantik akımın liderlerinden bir tanesi… Giyen kişiye adeta bir masumluk katıyor.
  • Nil yeşili geçen yıl olduğu gibi bu yıl da oldukça gözde bir renk. Yumuşak olduğu kadar dikkat çekici olan bu rengi pembe ve sarılarla kombinleyebilirsiniz.
  • Narçiçeği rengi de bu sene yerini koruyan renklerden. Oldukça güzel renge sahip olan narçiçeği rengini beyaz ve sarı renklerle kombinleyebilir, Jeanlarınız ile kullanabilirsiniz.
  • Yine 2009 ve 2010 yıllarında moda olan pudra rengi bu sene de vitrinlerde yerini almış durumda oldukça yumuşak bir renk olan pudrayı her renk ile kombinleyebilirsiniz.
  • Son olarak her senenin modası ve masumluğun simgesi olan beyaz da romantik kıyafetlerde ne çok tercih edilen renk… Kendisi gibi açık renkler ile kullanarak siz de oldukça şık ve hanım hanımcık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Eğer romantik kombin nasıl olur derseniz, bize göre bu şekilde olur. Siz de sevdiğiniz renkleri yumuşak renkler ile kullanarak şık ve oldukça hoş görünen kombinler elde edebilirsiniz.

Ayşe Editörmatik

Şuana kadar yazılan hiç yorum yok.

İlk yorumu siz yapmak ister misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir